Koolituste hinnad

 
 

  Õpilase uurimistöö juhendamise etapid

 • Pakume individuaalkoolitusi baashinnaga 30 €, millele lisandub 15 € akadeemilise tunni eest, aga ka veebipõhist nõustamist hinnaga 10 € tunnis. 
  Käesoleval aastal pakume vaid veebipõhist koolitust.

  Arvutikasutuse ABC

 • Selle koolituse teostame kliendi juures sobiva suurusega arvutiklassis ning hind kujuneb kokkuleppel, sõltudes koolitatavate hulgast, koolituse pikkusest akadeemilistes tundides ning koolitaja transpordikuludest. 
  Individuaalkoolitusi me hetkel ei paku.

  Korteriühistute juhatusele asjaajamiseks

 • Selle koolituse teostame kliendi juures sobiva suurusega arvutiklassis ning hind kujuneb kokkuleppel, sõltudes koolitatavate hulgast, koolituse pikkusest akadeemilistes tundides ning koolitaja transpordikuludest. Individuaalkoolitusi pakume veebipõhiselt või konsultatsioonide korras baashinnaga 30 €, millele lisandub 15 € akadeemilise tunni eest. 
  Individuaalkoolitusi me hetkel ei paku.

  ID-kaardi kasutamise koolitus

 • Koolituse teostame kliendi juures sobiva suurusega arvutiklassis ning hind kujuneb kokkuleppel, sõltudes koolitatavate hulgast, koolituse pikkusest akadeemilistes tundides ning koolitaja transpordikuludest. 
  Individuaalkoolitusi me hetkel ei paku.

  GMail teenuse kasutamise trikid

 • Pakume veebipõhist individuaalkoolitust baashinnaga 30 €, millele lisandub 6 € akadeemilise tunni eest. 
  Individuaalkoolituse registreerimiseks palume meiega kirjalikult ühendust võtta kas aadressil info@kirilane.ee või kirilased@gmail.com.

  Sõiduki parkimine asulas

 • Pakume veebipõhist kursust hinnaga 50 €. Kursuse eesmärgiks on meenutada autojuhile parkimisega seotud seadusesätteid ning läbi mängida erinevad situatsioonid hooletusest tulenevate parkimistrahvide vältimiseks. 
  Huvi korral palume registreeruda kirjalikult kas aadressil info@kirilane.ee või kirilased@gmail.com. Kursus toimub juhul, kui gruppi registreerub vähemalt 10 inimest.