Laadi alla Google Chrome

Vaadake üksikasjalikke juhiseid

Windows

Chrome'i installimiseks oma kasutajakontole toimige järgmiselt. Installimise käigus võidakse pakkuda valikut installida brauser kõigile arvutis olevatele kasutajakontodele. Kui te seda valikut ei näe, saate vaadata lisateavet selle kohta, kuidas installida Chrome mitme kasutajakonto jaoks.

 1. Laadige alla installerifail.
 2. Viiba kuvamisel klõpsake käsul „Käita” või „Salvesta”.
 3. Kui olete installeri salvestanud, klõpsake installimisprotsessi alustamiseks installerifailil. Teie avaleheseaded ja brauseri ajalugu imporditakse automaatselt teie vaikebrauserist.
 4. Windows 7 / Vista / XP
  Kui kõik on seadistatud, avaneb Chrome'i aken. Chrome'i esmakordsel avamisel kuvatakse teade, milles antakse teada, et saate Google'i abil otsida otse aadressiribal (seda nimetatakse ka omnikastikeseks). Kui soovite vaikeotsingumootorit muuta, klõpsake käsul Muuda.

  Otsingumootori valimine

  Windows 8
  Ilmub tervitusdialoog, vaikebrauseri valimiseks klõpsake käsul Järgmine. Kui valite Google Chrome'i, käivitatakse see Windows 8 rakendusena avakuval.

Kas teil on probleeme Chrome'i installimise või avamisega? Vaadake teavet vigade otsimise kohta

Mac

 1. Laadige alla installerifail.
 2. Pärast allalaadimist avage fail nimega „Google Chrome.dmg”.
 3. Lohistage avanevas aknas Chrome'i ikoon rakenduste kausta. Nii installite Chrome'i oma arvutis kõikidele kasutajakontodele. Teie avalehe seaded ja brauseri ajalugu imporditakse automaatselt teie vaikebrauserist.

  Kui teil ei ole administraatoriõigusi, lohistage ikoon oma arvutis asukohta, millele teil on õigused olemas (näiteks töölaud). Chrome installitakse ainult teie kasutajakontole.

 4. Esimesel korral, kui brauseri avate, palub Finder teil kinnitada, et soovite Internetist allalaaditud rakenduse avada. Jätkamiseks klõpsake käsul Open.
 5. Kuvatakse teade, milles antakse teada, et saate Google'i abil otsida otse aadressiribal (seda nimetatakse ka omnikastikeseks). Kui soovite vaikeotsingumootorit muuta, klõpsake käsul Muuda.

  Otsingumootori valimine

 6. Eemaldage töölaualt Google Chrome'i ketta kujutis. Selleks lohistage ketta kujutis dokil ikoonile Eject. (Veenduge, et lohistate ketta kujutist, mitte Google Chrome'i rakenduse ikooni.)

Linux

Soovitame Chrome'i installida kohaliku komplekti halduse süsteemiga, kuigi saate programmi kopeerida ka kohalikku kasutaja kausta ja käitada selle ilma administraatori õigusteta. Selleks vajate installimisel administraatori õigustega juurdepääsu.

 1. Laadige alla installerifail.
 2. Paketi avamiseks klõpsake OK.
 3. Chrome'i installimiseks klõpsake käsul Install Package.
 4. Kui kõik on seadistatud, avaneb Chrome'i aken. Chrome'i esmakordsel avamisel kuvatakse teade, milles antakse teada, et saate Google'i abil otsida otse aadressiribal (seda nimetatakse ka omnikastikeseks). Kui soovite vaikeotsingumootorit muuta, klõpsake käsul Muuda.

  Otsingumootori valimine

Brauseri avamiseks minge: Applications > Internet > Google Chrome. Google Chrome lisab oma andmehoidla teie paketihaldurile, et seda oleks võimalik ajakohastada.

Google Chrome'i kasutamise kohta lisateabe saamiseks vaadake kindlasti meie alustamisjuhendit.