2013

Meil on uudist
20.10.2013

Vältimaks erinevates brauserites ning erinevate kuvarite ja nende resolutsioonidega tekkinud visuaalset ebakõla meie kodulehel, muutsime kodulehte dünaamilisemaks. Nüüd peaks enamkasutatavatel ekraanidel suurem osa lehti kuvanduma nii, nagu need mõeldud olid.

Kirilased alustavad!
3.09.2013

Kas vajate uurimistöö üldjuhendajat või kedagi, kes aitaks mõne uurimuse etapi juures? Või läheb Teil tarvis abi eksamiks valmistumise, õppetöö lünkade tasandamise, koduülesannetega? Vajate Te tõlkeid, valmis tarbetekste või olemasoleva teksti keelelist kohendamist? Ehk on Teil firma või ühingu juhina mõttes soov koostada lihtne, aga kena ja ülevaatlik veebileht või senist aegunud lehte uuendada? Võib-olla vajate hoopis arvutialast nõu ja koolitust? Või siis kuluks Teile ära abi esitluse, dokumendi, veebilehe, sümboolika kujundamisel?

Kõike seda ja palju muudki pakub äsja alustanud täisühing Kirilased! Meie veebilehel saate mugavasti uurida kõiki Kirilaste teenuseid ja hindu ning esitada oma soovid vasakmenüüs Tellimise lehel asuvate formularide kaudu. Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust tingimuste täpsustamiseks. Head tutvumist ja meeldivat koostööd!

Teie Kirilased