Lihtsa kodulehe hinnad

Loome tehniliselt lihtsa, kuid nägusa, ülevaatliku ja funktsionaalse veebilehe, mis vastab igati kodulehe tegelikele vajadustele. Meie koostatud veebilehed keskenduvad vaid olulisele, et luua eesmärgipäraselt toimiv veebikanal. Lisaks pakume eraldi ka kodulehe arendusega seotud üksikteenuseid: veebis avaldatavate tekstide keeleline korrektuur ja toimetamine, tekstide loomine etteantud toorinfo põhjal, veebilehe sisu regulaarne täiendamine vastavalt vajadusele, bännerite, illustratsioonide või fotogaleriide lisamine ja palju muud.

Koduleheteksti keeleline korrektuur

Vastavalt kliendi soovile koostame etteantud märksõnade ja ideede põhjal vajalikud ning sobivad tekstid. Koduleheteksti koostamine märksõnade põhjal maksab 11 € lehe kohta.


Kodulehe kujundamine ja lahenduse lihtsus

Lihtsa kodulehe all peame me silmas orginaalset ja tellija soovile vastavat lehte, mille ehitamiseks ega haldamiseks ei kasutata sisuhaldusprogramme. Paljude kodulehtede puhul hõlmab sisuhaldusprogramm 75% või enamgi kettaruumist. See, mida kodulehe vaataja näeb, moodustab vähem kui veerandi. Meie koostatud lehtede puhul on vahekord vastupidine: oleme oma eesmärgiks seadnud mitte raisata serveriruumi keerulistele programmidele.


Uue originaalse kodulehe loomine

Originaalse kodulehe eeliseks on silmatorkavus. Kui sada ettevõtet kasutavad oma teenuste ja kaupade või ürituste reklaamimiseks WordPressi, teised sada SimpleSite tasuta kujundust, siis torkab üksik originaalse kujunduse ja lahendusega koduleht nende hulgast teravalt silma. Miks see on oluline? Sest erilisus tekitab vaatajas psühholoogilise reaktsiooni, mis muudab teie kodulehe väärtuslikuks. Vaatajatel on vaja näha teie pakkumist ülejäänutest väärtuslikumana. Mida ilmekam ja originaalsem on koduleht, seda väärtuslikum ja vastupandamatum tundub ka info, mida kodulehel pakutakse.

Linkide lisamine kodulehele

Vastavalt kliendi soovile lisame kodulehele nii vajalikke sise- kui ka sobivaid välislinke. Selle töö hind sisaldub koondmaksumuses.

Kodulehele haldamine