Bookman Old Style, Bookman
See tekst on nüüd Bookman Old Style, Bookman stiilis: kui Georgia on küll nii WOS (Windows) kui ka MOS (Mac) süsteemis vaikimisi, siis BOS (Bookman Old Style) pole kummaski! Mõlemas on Comic Sans ja Palatino või Palatino Linotype. On veel üksikuid ebasobivaid fonte. Palatino ja Georgia peaksid ka nutikates töötama.

Georgia
See tekst on nüüd Georgia stiilis: kui Georgia on küll nii WOS (Windows) kui ka MOS (Mac) süsteemis vaikimisi, siis BOS (Bookman Old Style) pole kummaski! Mõlemas on Comic Sans ja Palatino või Palatino Linotype. On veel üksikuid ebasobivaid fonte. Palatino ja Georgia peaksid ka nutikates töötama.

Palatino, Palatino Linotype
See tekst on nüüd Palatino, Palatino Linotype stiilis: kui Georgia on küll nii WOS (Windows) kui ka MOS (Mac) süsteemis vaikimisi, siis BOS (Bookman Old Style) pole kummaski! Mõlemas on Comic Sans ja Palatino või Palatino Linotype. On veel üksikuid ebasobivaid fonte. Palatino ja Georgia peaksid ka nutikates töötama.

Maiandra GD
See tekst on nüüd Maiandra GD stiilis, mis oli kodukale algselt planeeritud font. kui Georgia on küll nii WOS (Windows) kui ka MOS (Mac) süsteemis vaikimisi, siis BOS (Bookman Old Style) pole kummaski! Mõlemas on Comic Sans ja Palatino või Palatino Linotype. On veel üksikuid ebasobivaid fonte. Palatino ja Georgia peaksid ka nutikates töötama.Vaatame, mis saab nüüd siin.